Program Střelák | 2019

Blues Sklep je přes letní období 2019 zavřen. Kulturní akce můžete navštívit na Střeleckém ostrově. Program níže.

Více informací poskytneme na: info@liliovka.cz

Srp
27
Út
Vasilův Rubáš a Špuntkvaně na Pontonu
Srp 27 @ 19:00 – 22:00
Vasilův Rubáš a Špuntkvaně na Pontonu

Jestli přežijeme Banát tak vám přijdeme zahrát, společně k řece pod hrad.

Srp
29
Čt
Cirkus Ponorka/ koncert
Srp 29 @ 19:00 – 19:00
Cirkus Ponorka/ koncert

Přijďte na Cirkus Ponorka!

VSTUP ZDARMA
Střelák – hlavní stage

Zář
6
Jóga na ostrově s Katy
Zář 6 @ 10:15 – 11:15
Jóga na ostrově s Katy @ Střelák | Prague | Czech Republic

Hatha a vinyasa jóga.
Všechny lekce jsou dle potřeby vedeny dvojjazyčně v Čj i Aj.

Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti.
200kč/ 60min (platba na místě)

Podložky a pohodlné oblečení s sebou.

IG: Kat Dymakova Yoga

Kateřina Dymáková
Bio:
Jógu jsem si zamilovala ve svých 18 letech v Londýně, kde jsem několik let žila. Od začátku jógu vnímám nejen jako pouhé cvičení těla, ale jako nástroj jak zklidnit mysl, vrátit se sama k sobě, jako cestu k vnitřní vyrovnanosti a spokojenosti. Prastará filosofie jógy je dodnes platná a využitelná ve všech situacích každodenního života. Ctím její hodnoty a řídím se jejími zásadami ve vztahu k sobě i k okolí.
Studovala jsem na Fakultě humanitních studií UK, kde jsem se zaměřovala zejména na psychologii. Své vzdělání „o člověku“ jsem doplnila o východní učení. Splnila jsem si dávný sen a odcestovala do Rishikeshe – posvátného města na úpatí Himalájí, kde jsem absolvovala Yoga Teacher Training RYT200. V Indii jsem také absolvovala kurz ajurvédské marma masáže.
Vyučuji vinyása, hatha a yin jógu. Mé hodiny vinyásy jsou dynamické a tématicky zaměřené, lekce hatha jógy jemnější s větším prostorem pro hlubší protažení, pranajámu a meditaci. Yin jóga má velmi klidný charakter, pozice jsou drženy po několik minut, tento styl jógy pomáhá prohlubovat hybnost kloubů a uvolňovat pojivové tkáně, na emocionální úrovni pak ztišit naší mysl a odbourat stres. Dále vedu speciální lekce pro ženy po porodu. Sama jsem maminkou dvou dětí a jóga mě provázela oběma těhotenstvími i obdobími po porodu.
Ve svých hodinách ctím filosofii jógy, respektuji možnosti a pocity svých studentů, zaměřuji se na správné provedení jednotlivých ásan a propojení dechu, mysli a pohybu.

Zář
24
Út
Acoustic A-Team na Střeláku
Zář 24 @ 19:00 – 22:00
Acoustic A-Team na Střeláku @ PONTON STŘELÁK | Prague | Czech Republic

Karel a Zdeněk. Dva muzikanti, kteří se rozhodli posunout žánr akustických aranží a všem dokazují, že neexistuje skladba, kterou není možné zpracovat v chytlavém podání akustické kytary, baskytary a kopáku. Při jejich vystoupení budete mít chuť zároveň si s nimi zpívat, houpat se do rytmu a přitom vyskočit na parket. Jednoduše dva kluci, dvě kytary a spousta hitů.

www.a-team.cz
www.facebook.com/AcousticATeam/