Program Blues Sklep

Chcete-li rezervaci na koncert z následující nabídky, zašlete nám email na adresu

rezervace@bluessklep.cz

Pro
18
Út
Vánoční večírek Ondry Fencla ze skupiy Schodiště
Pro 18 @ 21:00 – 23:00
Vánoční večírek Ondry Fencla ze skupiy Schodiště @ Liliovka | Prague | Czech Republic

Ondřeje Fencla můžete znát jako muzikanta z kapel 5P Luboše Pospíšila, Schodiště, z vlastního seskupení Hromosvod či z hudební spolupráce s Vladimírem Mertou a Janem Hrubým.

Pro
19
St
Crispy Cheeks v Blues Sklepě
Pro 19 @ 20:00 – 23:00
Crispy Cheeks v Blues Sklepě

Náš poslední letošní koncert před tím, než se v lednu odebereme do studia. Kdo chce, může to brát i jako vánoční večírek; párty každopádně bude.

Pro
20
Čt
Dobrá Pěna V Blues Sklepu!
Pro 20 @ 21:00 – Pro 21 @ 0:00
Dobrá Pěna V Blues Sklepu! @ Blues Café-Bar | Prague | Czech Republic

Poprvé v Blues Sklepu! Konečně Svůj k svýmu!!!
Pořádný živelný a živočišný blues s patřičným feelingem kapely Dobrá Pěna!!!

Pro
21
Tonny Blues Band opět v Blues Sklepu
Pro 21 @ 21:00 – 23:59
Tonny Blues Band opět v Blues Sklepu

Tak už se na všechny těšíme opět v rekonstruovaném Blues Sklepu, kde se naší kapele daří a kde hrajeme velmi rádi. Stavte se na dobrou muziku a výborné jídlo v přilehlé restauraci. Tony

Pro
22
So
TŘI V TRIKU + Michal Rataj – PRAHA
Pro 22 @ 20:00 – 22:00
TŘI V TRIKU + Michal Rataj - PRAHA

předvánoční – BLUES SKLEP – Liliová 10, Praha 1
Tři v triku (dříve Bratři v triku) hrají akustické rockové písničky s vlivy folku, blues a country jak z vlastní dílny, tak i cover verze z repertoiru nestorů amerického rockového písničkářství Boba Dylana, Neila Younga, Bena Harpera apod. Kapela má za sebou desítky koncertů v klubech a na festivalech v Čechách i na Moravě. Mezi oblíbené scény patří zejména Blues sklep, Palác Akropolis, Malostranská beseda, Jazz Dock, Stará Pekárna v Brně, Jazz klub Teplice… Od 1. ledna 2016 hraje pod názvem Tři v triku, aby již dále nedocházelo k záměně se studiem Bratři v triku Krátkého filmu Praha.

Tři v triku jsou:
Vojtěch Ettler – kytary, zpěv, foukací harmonika
Šimon Kotek – bicí, zpěv, klarinet
Lukáš Ettler – basa
Michal Rataj – klavír (milý stálý host od r. 2015)

Pro
29
So
HTF Blues Band v Blues Sklepě
Pro 29 @ 21:00 – 23:59
HTF Blues Band v Blues Sklepě @ Blues Café-Bar | Prague | Czech Republic

Hudba Tvýho Fotra opět žhaví lampy v tomto jedinečném podniku v samém srdci historické Prahy, takže se připravte na pořádný horko, protože tohle syrový Chicago blues vás v klidu nenechá. Každou poslední sobotu v měsíci můžete zažít v klubu Blues Sklep jedinečnou show plnou skvělé živé muziky inspirované bluesmany jako je Junior Wells, Sonny Boy Williamson II., Muddy Waters, Buddy Guy nebo Howlin’ Wolf.

Kapelu HTF Blues Band založil hráč na foukací harmoniku a autor tří sbírek básní Michal Talo z lásky k elektrickému modernímu Chicago Blues. HTF Blues Band dále tvoří tři zkušení středočeští muzikanti: Jan Kasalický na kytaru, Petr Vrabec na basu a Zdeněk Vácha na bicí. Za svou poměrně krátkou dobu fungování už kapela stihla dlouhou řadu koncertů po celé ČR, několik výjezdů do zahraničí a také stačila nahrát živé CD v brněnském klubu Stará Pekárna. Nenechte si ujít jedinečný zážitek z jejich živého koncertu, nabitého pozitivní energií! Těšíme se na Vás!

Pro
31
Po
Silvestr s The Kingsize Boogiemen
Pro 31 @ 21:00 – 23:59
Silvestr s The Kingsize Boogiemen @ Liliovka | Prague | Czech Republic

Kapela The Kingsize Boogiemen vznikla v roce, jehož přesné číselné označení si již žádný z členů přesně nepamatuje. Je to totiž seskupení drzých, ba vyzývavých týpků, jejichž smysl pro konzumaci kdečeho, spojené s mnohými výtržnostmi nejtrestuhodnějšího rázu, nezná mezí.

Říkají, že hrají blues… Pche! Co takový Mady Vótrs či Bik Voltr Hortn, Voltr Džejkops alias Lidl Voltr, Džimi Hendriks alias Džimi Tulipán, Džon Lí Hukr alias Neznám noty, neznám text, hraju blues!, Stýv Rej Vón alias Letec, Vilí Diksn alias Hučikučimen, co tito pánové na to? Nic… Všichni jsou mrtví.