Program Blues Sklep

Chcete-li rezervaci na koncert z následující nabídky, zašlete nám email na adresu

rezervace@bluessklep.cz

Led
19
So
Filip Zoube & Blues Q
Led 19 @ 21:00 – 23:30
Filip Zoube & Blues Q @ Liliovka | Prague | Czech Republic

Kytarista, zpěvák, autor Filip Zoubek působí na hudební scéně již 25let. The Blues Q. stylově čerpá z kořenů černošské hudby, blues, jazzu a dalších žánrů a zajímavým způsobem interpretuje skladby od B. B. Kinga, Van Morrisona až po Boba Dylana či dokonce Johnyho Cashe. Akustické verze autorských i převzatých písní mají na živo vždy neobyčejnou až strhující atmosféru.

Led
22
Út
Šouflšou / V.Koubek
Led 22 @ 21:00 – 23:30
Šouflšou / V.Koubek @ Liliovka | Prague | Czech Republic

Polabští jinoši hrající svérázný dixieland. Tuba práská, trumpeta kvílí, kytara hladí, banjo pohlavkuje. Dekádami ověřená muzika společně s bezbřehou poetikou textů a neotřelým konferováním jsou příslibem pro nevídanou podívanou.

Led
24
Čt
Stormin’ v Blues sklepě
Led 24 @ 20:30 – 23:30
Stormin' v Blues sklepě @ Liliovka | Prague | Czech Republic

Vážení přátelé rocku a blues,
ve čtvrtek 24. ledna 2019 od 20.30 zahraje STORMIN’ v klubu Blues Sklep (Liliová 10, Praha 1, http://www.bluessklep.cz/).

Vezměte své přátele a přijďte!

Led
26
So
HTF Blues Band v Blues Sklepě
Led 26 @ 21:00 – 23:30
HTF Blues Band v Blues Sklepě @ Liliovka | Prague | Czech Republic

Hudba Tvýho Fotra opět žhaví lampy v tomto jedinečném podniku v samém srdci historické Prahy, takže se připravte na pořádný horko, protože tohle syrový Chicago blues vás v klidu nenechá. Každou poslední sobotu v měsíci můžete zažít v klubu Blues Sklep jedinečnou show plnou skvělé živé muziky inspirované bluesmany jako je Junior Wells, Sonny Boy Williamson II., Muddy Waters, Buddy Guy nebo Howlin’ Wolf.

Kapelu HTF Blues Band založil hráč na foukací harmoniku a autor tří sbírek básní Michal Talo z lásky k elektrickému modernímu Chicago Blues. HTF Blues Band dále tvoří tři zkušení středočeští muzikanti: Jan Kasalický na kytaru, Petr Vrabec na basu a Zdeněk Vácha na bicí. Za svou poměrně krátkou dobu fungování už kapela stihla dlouhou řadu koncertů po celé ČR, několik výjezdů do zahraničí a také stačila nahrát živé CD v brněnském klubu Stará Pekárna. Nenechte si ujít jedinečný zážitek z jejich živého koncertu, nabitého pozitivní energií! Těšíme se na Vás!

Led
31
Čt
Harpriders Blues Band
Led 31 @ 21:00 – 23:00
Harpriders Blues Band @ Liliovka | Prague | Czech Republic

10.1.2019 ve čtvrtek vystoupíme v Bluessklepu. Přijďte si zpříjemnit večer a poslechnout to pravé Blues. Zahrajeme 3 sety plné skvělých songů od Little Waltera po Freddieho Kinga a všichni si to jistě užijem 🙂 Těšíme se na Vás, tak doražte a vemte kámoše 😉 🙂

Ondřej Žlábek- Harmonica – Zpěv
Martin Beran – Kytara – Zpěv
Jan Kolín – Kytara
Peter Homola- Basa
Matyáš Puš – Bicí

Úno
21
Čt
Andband @ Blues sklep
Úno 21 @ 21:00 – 21:00
Andband @ Blues sklep @ Blues Café-Bar | Prague | Czech Republic

Andband se v nové sestavě vrací do Blues sklep.